Prosto z miasta

Burmistrz wręczył stypendia

132 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów otrzymało stypendia Burmistrza MiG Pleszew za ubiegły rok szkolny. Uroczyste wręczenie odbyło się (...) »

Burmistrz wręczył stypendia

132 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów otrzymało stypendia Burmistrza MiG Pleszew za ubiegły rok szkolny. Uroczyste wręczenie odbyło się w nowej hali sportowej, a gospodarzem uroczystości był Zespół Szkół Publicznych nr 3. Uroczyste wręczenie stypendiów odbyło się 12 listopada. Z rąk burmistrza Mariana Adamka nagrody otrzymało 89 uczniów szkół podstawowych prowadzonych przez samorząd oraz 43 gimnazjalistów. Gospodarzem tegorocznej uroczystości wręczenia stypendiów był Zespół Szkół Publicznych nr 3, którego uczniowie i nauczyciele przygotowali także część artystyczną. Nowa hala sportowa zgromadziła nie tylko stypendystów, ale i ich rodziców, opiekunów i rodzinę. O stypendia mógł ubiegać się uczeń spełniający co najmniej jeden z poniższych warunków: 1) uzyskał średnią ocen co najmniej 5,4 i co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania na koniec roku szkolnego, 2) zdobył co najmniej 95% punktów: a) ze sprawdzianu poziomu opanowania umiejętności dla klasy […]

czytaj całość »
Wiadomości

Kolejna ulica jednokierunkowa!

Od piątku 21 listopada ul. Plac Kościelny będzie jednokierunkowa. Będzie można się nią poruszać jedynie wjeżdżając od strony runku. To kolejna ulica – po (...) »

Boże Narodzenie na kartce malowane

Mogą być wykonane różną techniką, ale najważniejsze, by oddawały klimat Bożego Narodzenia. Mowa o kartkach świątecznych, które własnoręcznie wykonają uczniowie z wielkopolskich szkół. Te (...) »

Policjanci rozmiawiali z uczniami o cyberprzemocy

Wczoraj (14 listopada br.) policjanci z pleszewskiej komendy spotkali się z uczniami Zespołu Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie. W zajęciach uczestniczyły dzieci z (...) »
Archiwum newsów
kalendarz imprez kulturalnych
Pon Wto śro Czw Pią Sob Nie
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Sonda

Czy w Pleszewie powinna powstać kolejna siłownia zewnętrzna?

Loading ... Loading ...
Pleszew TV archiwum »
Na skróty
mapa miasta
kino Hel
rozkłady jazdy
park wodny "Planty"
ważne telefony
szkoły i przedszkola

Ogłoszenia i reklamy» «
 WITAMY NOWYCH PLESZEWIAN
Nasi partnerzy