KOMUNIKAT: 19 grudnia 2014 r. Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie będzie czynny do godz. 14.00.
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku
 
Prosto z miasta

Wspólna wigilijna wieczerza

Był barszcz i karp, dzielenie się opłatkiem, wizyta Św. Mikołaja, prezenty i kolędowanie – w niedzielę 14 grudnia odbyła (...) »

Wspólna wigilijna wieczerza

Był barszcz i karp, dzielenie się opłatkiem, wizyta Św. Mikołaja, prezenty i kolędowanie – w niedzielę 14 grudnia odbyła się tradycyjna Wigilia dla osób bezdomnych i samotnych. W tym roku ze świątecznym błogosławieństwem przyjechał do Pleszewa biskup pomocniczy Teofil Wilski. To już tradycja, że od kilku lat odbywa się w Pleszewie tuż przed Świętami Bożego Narodzenia Wigilia dla osób bezdomnych i samotnych z terenu Miasta i Gminy Pleszew. W tym roku do wspólnego stołu w Domu Parafialnym zasiadło około 300 osób. Tradycyjnie także jednym z gości szczególnych jest Ordynariusz Diecezji Kaliskiej. W tym roku ze świątecznym błogosławieństwem przyjechał do Pleszewa biskup pomocniczy Teofil Wilski. Tradycyjnie wspólna wigilia rozpoczęła się od jasełek w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Pleszewie pod opieką siostry Joanny ze Zgromadzenia Sióstr Salezjanek. W nastrój Świąt Bożego Narodzenia […]

czytaj całość »
Wiadomości

Organizacje pozarządowe podzieliły się opłatkiem

Pleszewskie organizacje pozarządowe i OSP spotkały się z burmistrzem na bożonarodzeniowej wigilii. Była to okazja nie tylko do podzielenia się opłatkiem, ale przede wszystkim (...) »

Karatecy zakończyli rok

W znakomity sposób reprezentanci Pleszewskiego Klubu Karate zakończyli starty w 2014 roku wygrywając klasyfikacje medalowa w kumite na Pucharze Wielkopolskim Karate PFKS w dniu (...) »

Poszukiwany dwoma listami gończymi

Jeśli rozpoznajesz osobę przedstawioną na poniższym zdjęciu. Wiesz gdzie przebywa, masz jakiekolwiek informacje na jego temat, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą (...) »
Archiwum newsów
kalendarz imprez kulturalnych
Pon Wto śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Sonda

Czy w Pleszewie powinna powstać kolejna siłownia zewnętrzna?

Loading ... Loading ...
Pleszew TV archiwum »
Na skróty
mapa miasta
kino Hel
rozkłady jazdy
park wodny "Planty"
ważne telefony
szkoły i przedszkola

Ogłoszenia i reklamy» «
 WITAMY NOWYCH PLESZEWIAN
Nasi partnerzy