Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej od godz. 15.00 dn. 30 lipca br. do godz. 3.00 dnia 31 lipca br. prognozuje wystąpienie burz z opadami deszczu, lokalnie gradu. Opady do 40 mm, wiatr w porywach do 80 km/h.
Budżet Obywatelski na 2015 r.
Prosto z miasta

Wnioski do BO zaopiniowane

Zakończyła się procedura weryfikacyjna wniosków do Budżetu Obywatelskiego na 2015 r. Formalnie odpadło pięć wniosków inwestycyjnych z powodu niezgodności (...) »

Wnioski do BO zaopiniowane

Zakończyła się procedura weryfikacyjna wniosków do Budżetu Obywatelskiego na 2015 r. Formalnie odpadło pięć wniosków inwestycyjnych z powodu niezgodności z regulaminem. Pozostałych sześć trafi na kartę do głosowania. Przypomnijmy, że do Budżetu Obywatelskiego na 2015 r. wpłynęło 11 wniosków: 9 na zadania inwestycyjne oraz dwa projekty pozainwestycyjne. Zgodnie z regulaminem wszystkie przeszły weryfikacje formalną, w wyniku której odpadło pięć zadań inwestycyjnych. Są to następujące wnioski: 1)      Mateusz Korzeniewski – Budowa Bowla z powodu niespełnienia kryterium Regulaminu tworzenia Budżetu Obywatelskiego w Mieście i Gminie Pleszew:  §4 pkt. 2 ppkt. b możliwości realizacji oraz §4 pkt. 2 ppkt. c kosztu nieprzekraczającego kwoty przeznaczonej na dany rok do realizacji w ramach BO w danej kategorii zadań.   2)      Wiesław Jarzębowski – Remont chodnika w Al. Wojska Polskiego w Pleszewie z powodu niespełnienia kryterium Regulaminu tworzenia Budżetu Obywatelskiego w […]

czytaj całość »
Wiadomości

Fizyczne show w Kowalewie

Glenn Govertsen – amerykański naukowiec będzie gościł w Kowalewie ze swoim „Fizycznym Show”. Na pokaz fizyki w ciekawym wydaniu zaprasza dyrekcja Zespołu Szkół Publicznych (...) »

W hołdzie Powstańcom zawyją syreny

1 sierpnia w Pleszewie zawyją syreny upamiętniając tym samym rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Zostaną także wywieszone flagi narodowe. 1 sierpnia przypada 70. rocznica wybuchu (...) »

Obchody Święta Policji

25 lipca 2014r. w sali konferencyjnej Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. W obchodach udział wzięli, m.in. (...) »
Archiwum newsów
kalendarz imprez kulturalnych
Pon Wto śro Czw Pią Sob Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Sonda

Czy Pleszew posiada bogatą ofertę wakacyjną dla dzieci i młodzieży?

Loading ... Loading ...
Pleszew TV archiwum »
Na skróty
mapa miasta
kino Hel
rozkłady jazdy
park wodny "Planty"
ważne telefony
szkoły i przedszkola

Ogłoszenia i reklamy» «
 WITAMY NOWYCH PLESZEWIAN
Nasi partnerzy