Zmiana godzin przyjmowania interesantów w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pleszewie! Interesanci przyjmowani są od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 14.00.
Prosto z miasta

Dni Pleszewa już za miesiąc!

Trzy dni. Każdego wieczoru gwiazda polskiej muzyki. Do tego inne ciekawe muzyczne, sportowe i dziecięce atrakcje. Startujemy 19 czerwca! (...) »

Dni Pleszewa już za miesiąc!

Trzy dni. Każdego wieczoru gwiazda polskiej muzyki. Do tego inne ciekawe muzyczne, sportowe i dziecięce atrakcje. Startujemy 19 czerwca! Sprawdź szczegóły! Tegoroczne Dni Pleszewa to znowu trzy dni intensywnego grania na scenie i ciekawe gwiazdy. Rozpoczynamy 19 czerwca już od samego rana Grą Miejską, która startuje na rynku, ale swoim zasięgiem obejmie także Park Miejski. O godz. 17.00 w kinie Hel uroczyście inaugurujemy Dni Pleszewa 2015. Zostaną wręczone wyróżnienia, odznaczenia, nie zabraknie już pierwszego koncertu w wykonaniu zespołu Happy Band Dixieland Band. Usłyszymy więc jazz w nowoorleańskim wydaniu i szlagiery z muzyki popularnej, takie jak „Hello Dolly”, „Mack The Knife” – utwór z opery Brechta, „Podmoskiewskie Wieczory” czy Mały Żigolo”. Ale już od godz. 18.00 życiem zacznie tętnić rynek.  Na początek zagrają „Artyści poszukiwani” czyli rodzimy Zespół Ke Nako, grupa Ogień oraz Hit’N’Run. O 21.30 […]

czytaj całość »
Wiadomości

Pleszew będzie miał PZU Trasy Zdrowia…

…jeśli wygra konkurs. Zdecydują spotkania konsultacyjne. Jeśli Pleszew wypadnie dobrze, w parku Planty powstaną ścieżki z urządzeniami do ćwiczeń. Odbyły się już dwa spotkania, (...) »

Pojedziemy nowymi drogami

Jedna droga w Lenartowicach, kolejne w Kowalewie i Zielonej Łące, „schetynówka”, Mieszka I czy ul. Krótka w Pleszewie – to najświeższe inwestycje drogowe w (...) »

Podsumowanie działań „Prędkość”. Policjanci zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie prędkości

Wczoraj w całym kraju przeprowadzone zostały działania pn. „Prędkość”. Policjanci sprawdzali czy kierowcy przestrzegają przepisów ruchu drogowego, m.in. czy stosują się do ograniczeń prędkości. (...) »
Archiwum newsów
kalendarz imprez kulturalnych
Pon Wto śro Czw Pią Sob Nie
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sonda

Czy weźmiesz udział w Wyborach Prezydenta RP?

Loading ... Loading ...
Pleszew TV archiwum »
Na skróty
mapa miasta
kino Hel
rozkłady jazdy
park wodny "Planty"
ważne telefony
szkoły i przedszkola

Ogłoszenia i reklamy» «
 WITAMY NOWYCH PLESZEWIAN
Nasi partnerzy