Z uwagi, iż w dniach 10 i 11 listopada 2014 r. Urząd Miasta i Gminy Pleszew jest nieczynny, wyborcy chcący sprawdzić czy figurują w sporządzonym spisie wyborców, mogą to zrobić jeszcze w dniu 12 listopada 2014 r. w godzinach pracy Urzędu.
Prosto z miasta

Nowa hala rozpoczęła życie!

Na kilkanaście dni przed terminem do użytku została oddana Hala sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 3 w Pleszewie. (...) »

Nowa hala rozpoczęła życie!

Na kilkanaście dni przed terminem do użytku została oddana Hala sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 3 w Pleszewie. Na uroczystości obecni byli uczniowie szkoły i zaproszeni goście. Nietypowe przecięcie wstęgi  i świetny pokaz artystyczny w wykonaniu uczniów – to najbardziej emocjonujące elementy uroczystości.   Uroczyste oddanie do użytku hali sportowej miało miejsce 10 października br. Uroczystość rozpoczęła się od hymnu państwowego i pieśni Zespołu Szkół Publicznych nr 3 w Pleszewie. Sporą część otwarcia zdominowały przemówienie zaproszonych gości, po których ks. kanonik Krzysztof Grobelny poświęcił obiekt. Bardzo nietypowo przecięto tradycyjna wstęgę. Akt ten polegał na odcięciu zawieszonych między bramkami piłek, które następnie były wyrzucane lub kopane w trybuny, prosto w ręce swoich nowych właścicieli czyli uczniów szkoły. Bardzo duże emocje wzbudził program artystyczny przygotowany przez dzieci, młodzież i nauczycieli Zespołu Szkół Publicznych nr 3 w […]

czytaj całość »
Wiadomości

Nauczyciele świętowali

Nagrody dla dyrektorów, nauczycieli i awanse zawodowe. A wszystko w Kowalewie. Tamtejsza szkoła była bowiem gospodarzem tegorocznych obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Choć uroczystość nie (...) »

Rozpoczęli jubileuszowy rok

To będzie wyjątkowy rok dla studentów Pleszewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Stowarzyszenie obchodzi bowiem swoje 5. urodziny. Tradycyjna inauguracja roku akademickiego odbyła się w kinie (...) »

Wspólne działania policji i sanepidu przeciwko dopalaczom

Policjanci z Wydziału Kryminalnego pleszewskiej komendy wspólnie z przedstawicielami sanepidu skontrolowali sklepy sprzedające tzw. środki zastępcze na terenie Pleszewa. Wspólne działania mają na celu (...) »
Archiwum newsów
kalendarz imprez kulturalnych
Pon Wto śro Czw Pią Sob Nie
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
Sonda

Czy w Pleszewie powinna powstać kolejna siłownia zewnętrzna?

Loading ... Loading ...
Pleszew TV archiwum »
Na skróty
mapa miasta
kino Hel
rozkłady jazdy
park wodny "Planty"
ważne telefony
szkoły i przedszkola

Ogłoszenia i reklamy» «
 WITAMY NOWYCH PLESZEWIAN
Nasi partnerzy