video
*** Zmiana godzin przyjmowania interesantów w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pleszewie! Interesanci przyjmowani są od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 14.00.
Prosto z miasta

Kino pełne talentów

W kinie HEL odbyły się eliminacje do kolejnej edycji Talent Show – konkursu talentów organizowanego przez Młodzieżową Radę Miejską (...) »

Kino pełne talentów

W kinie HEL odbyły się eliminacje do kolejnej edycji Talent Show – konkursu talentów organizowanego przez Młodzieżową Radę Miejską Pleszewa. Kto zaśpiewa w finale podczas Dni Pleszewa 2016? Konkurs „Talent Show” organizowany jest już po raz ósmy. To inicjatywa Młodzieżowej Rady Miejskiej Pleszewa, która od lat cieszy się wśród młodych i początkujących artystów dużym powodzeniem. W tegorocznych eliminacjach wzięło udział aż 24 uczestników. Wśród nich byli nie tylko wokaliści, ale i grupy wokalne, kabaretowe oraz taneczne. Na scenie pleszewskiego kina zaprezentowali się: – Izabela Ratajczyk – Sandra Sobczak – Amelia Plucińska – grupa kabaretowa: Ewa Kurowiak, Mateusz Marciniak, Eryk Brzęcki – Angelika Śpitalniak – duet wokalny „Golden Girls” – grupa kabaretowa: Maria Miaskowska, Natalia Półtorak, Emilia Wypych, Jakub Matjasik, Dominik Rudnik – Igor Borowski – zumba – Patrycja Frankiewicz, Natalia Kasprzak – Maja Bakiewicz – […]

czytaj całość »
Wiadomości

Uwaga, parkomaty od 2 maja!

Od poniedziałku 2 maja zaczną funkcjonować w Pleszewie parkomaty. Ich montaż podzielony jest na dwa etapy. Pierwsze parkomaty pojawią się w dotychczasowej płatnej strefie (...) »

NORA po raz trzeci

Różne barwy muzyki, debiutanci i zawodowcy na jednej scenie, a przede wszystkim dobra zabawa. Festiwal Muzyczny NORA w hołdzie Jackowi Szyszce – twórcy alternatywnej (...) »

Dwie kolizje i dwóch nietrzeźwych kierowców

W dniach od 26-27 kwietnia na terenie naszego powiatu doszło do dwóch kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zdecydowali się na jazdę samochodem (...) »
Archiwum newsów
kalendarz imprez kulturalnych
Pon Wto śro Czw Pią Sob Nie
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Sonda

Czy na terenie Pleszewa jest wystarczająco zieleni?

Loading ... Loading ...
Pleszew TV archiwum »
Na skróty
mapa miasta
kino Hel
rozkłady jazdy
park wodny "Planty"
ważne telefony
szkoły i przedszkola

Ogłoszenia i reklamy» «
 WITAMY NOWYCH PLESZEWIAN
Nasi partnerzy