Prosto z miasta

Najlepsi sportowcy 2014 roku!

VII Gala Pleszewskiego Sportu za nami. Poznaliśmy najlepszych sportowców ubiegłego roku. Swoich najlepszych zawodników i działaczy nagrodziły też gminy (...) »

Najlepsi sportowcy 2014 roku!

VII Gala Pleszewskiego Sportu za nami. Poznaliśmy najlepszych sportowców ubiegłego roku. Swoich najlepszych zawodników i działaczy nagrodziły też gminy powiatu pleszewskiego. Już po raz siódmy w kinie HEL 26 marca odbyła się Gala Pleszewskiego Sportu. Triumfowali karatecy. Kapituła przyznała tytuł Najlepszego Sportowca Ziemi Pleszewskiej 2014 r. w kategorii JUNIOR Filipowi Vogtowi – zawodnikowi Pleszewskiego Klubu Karate. Filip to reprezentant Polski i członek Kadry Narodowej Karate WKF Juniorów. Jego największe osiągnięcia ubiegłego roku to 7 miejsce podczas 41 Mistrzostw Europy Karate WKF, 3 miejsce w Pucharze Europy Banzai CUP oraz pierwsze miejsca w X Pucharze Świata Harasuto CUP, 15 Pucharze Świata Karate WKF Grand Prix, w Pucharze Polski Karate WKF oraz podczas Mistrzostw Polski Karate WKF Juniorów Młodszych. Drugie miejsce w kategorii JUNIOR zdobył Mateusz Siuda – piłkarz Stali Pleszew i lekkoatleta z LKS OSiR Pleszew. […]

czytaj całość »
Wiadomości

Seniorskie kręgle

Koło w Gizałkach okazało się najlepszym podczas Turnieju Bowlingowego Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Burmistrz Miasta i Gminy Pleszew zaprosił związki z regionu do pleszewskiej (...) »

Paulina zastąpiła Janinę

Kandydatów na sołtysa Kowalewa było czworo. W tym gronie nie znalazła się jednak dotychczasowa sołtys Janina Bandosz. Nie ubiegała się o reelekcję. Janina Bandosz, (...) »

Komunikat KPP

W dniach od 17 do 20 marca br. miało miejsce włamanie do piwnicy w jednym z bloków na os. Mieszka I w Pleszewie. Sprawca (...) »
Archiwum newsów
kalendarz imprez kulturalnych
Pon Wto śro Czw Pią Sob Nie
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Sonda

Czy Osiedle nr 8 w Pleszewie powinno zostać podzielone na dwa mniejsze?

Loading ... Loading ...
Pleszew TV archiwum »
Na skróty
mapa miasta
kino Hel
rozkłady jazdy
park wodny "Planty"
ważne telefony
szkoły i przedszkola

Ogłoszenia i reklamy» «
 WITAMY NOWYCH PLESZEWIAN
Nasi partnerzy