*** Zmiana godzin przyjmowania interesantów w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pleszewie! Interesanci przyjmowani są od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 14.00.
Prosto z miasta

Promocja w Monachium

Pleszew wziął udział w targach inwestycyjnych EXPO REAL w Monachium. Nasz samorząd znalazł się wśród dziesięciu innych podmiotów z (...) »

Promocja w Monachium

Pleszew wziął udział w targach inwestycyjnych EXPO REAL w Monachium. Nasz samorząd znalazł się wśród dziesięciu innych podmiotów z Wielkopolski, które wygrały konkurs zorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Promowaliśmy Regionalne Centrum Seniora. Prestiżowe targi inwestycyjne EXPO REAL w Monachium odbywały się w dniach 4-6 października. Samorząd Miasta i Gminy Pleszew był jednym z wystawców obok innych podmiotów z terenu Wielkopolski: Gminy Miejskiej w Chodzieży, Urzędu Miasta Poznania, Gminy Suchy Las, Gminy Śrem, Stowarzyszenia Unii Gospodarczej Regionu Śremskiego – Śremskiego Ośrodka Wspierania Małej Przedsiębiorczości, Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski, Stowarzyszenia Samorządowego A2 Wielkopolska, Gminy Września oraz Powiatu Wrzesińskiego. Wszystko dzięki konkursowi, który zorganizował Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4 Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2  Promocja gospodarcza regionu, projekt pozakonkursowy „GOSPODARNA WIELKOPOLSKA”. Wśród wystawców i odwiedzających znajdowali się […]

czytaj całość »
Wiadomości

KGW świętują

Koła Gospodyń Wiejskich Gminy Pleszew świętowały 150-lecia swojego istnienia. Ten rok to także liczne jubileusze poszczególnych kół. W minioną sobotę okazję do wspomnień miały (...) »

Andrzej Duda spotkał się z pleszewianami

Po raz pierwszy Pleszew gościł Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Andrzej Duda spotkał się z pleszewianami prze ratuszem. Mówił o dobrej sytuacji gospodarczej naszego miasta i (...) »

APEL KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI DO MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO

Szanowni mieszkańcy Wielkopolski ! Śmierć na drodze, to nie tylko tragedie ofiar, ale także nieopisane tragedie ich najbliższych. To również wielkie tragedie dla sprawców, (...) »
Archiwum newsów
kalendarz imprez kulturalnych
Pon Wto śro Czw Pią Sob Nie
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  
Sonda

Czy Park Miejski powinien zostać zrewitalizowany?

Loading ... Loading ...
Pleszew TV archiwum »
Na skróty
mapa miasta
kino Hel
rozkłady jazdy
park wodny "Planty"
ważne telefony
szkoły i przedszkola

Ogłoszenia i reklamy» «
 WITAMY NOWYCH PLESZEWIAN
Nasi partnerzy